Умови гарантії

 • Згідно з корпоративною політикою компанії Panasonic Corporation, виробника продукції з торговою маркою Panasonic, а також із урахуванням вимог закону "Про захист прав споживачів", на всю продукцію, яка офіційно поставляється в Україну, встановлюється гарантійний період, термін якого залежить від категорії виробу. Гарантійний період обчислюється з моменту продажу виробу Покупцеві. Дата продажу, а також відомості про Покупця та придбану модель, повинні бути своєчасно та чітко занесені Продавцем у Гарантійну картку. Протягом гарантійного періоду виріб Panasonic підлягає безкоштовному ремонту в одному з Авторизованих Сервісних Центрів, з переліком яких можна ознайомитись на сайті www.panasonic.com або в Інформаційному Центрі Panasonic.

Обмеження гарантії

  • Виріб повинен бути купленим тільки на території України та застосовуватись у суворій відповідності до інструкції з експлуатації, технічних стандартів та/або вимог безпеки. Список моделей, призначених для використання на території України, розміщений на Інтернет-сторінці service.panasonic.ua у розділі «Офіційні моделі».
  • Гарантійні зобов’язання на території України забезпечуються авторизованими сервісними центрами, список яких можна отримати на Інтернет-сторінці service.panasonic.ua або в Інформаційному Центрі Panasonic.
  • Дана гарантія не є чинною, якщо причиною пошкодження чи дефекту є пожежа, блискавка або інші природні явища; потрапляння рідин всередину виробу; механічне пошкодження; неправильне використання, у тому числі підключення до джерел живлення, відмінних від наведених в інструкції з експлуатації (у тому числі до генераторів); зношування; недбале ставлення, включно з потраплянням у виріб сторонніх предметів та комах; ремонт або налаштування, виконані особою, яка не має відповідного сертифіката на здійснення подібних послуг, а також встановлення, адаптація, модифікація або експлуатація з порушенням технічних умов чи/або вимог безпеки.
  • У випадку коли під час гарантійного строку у виробі було замінено частину або частини на частину або частини, які не були поставлені чи перевірені виробником і які не були відповідної якості та не призначені для даного виробу, покупець втрачає всі та будь-які права, зумовлені даною гарантією, включаючи право на відшкодування.
  • Дія даної гарантії не розповсюджується на частини оздоблення та корпусу, з’єднувальні кабелі, фільтри та інші частини, що мають свій обмежений термін використання.
  • Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на вироби, встановлені з порушенням рекомендацій, викладених в інструкції зі встановлення, а також на ті, що не проходять періодичне технічне обслуговування.

  Деякі категорії техніки підлягають розширеній гарантії або гарантійний термін на техніку таких категорій може збільшуватися при дотриманні Покупцем умов, вказаних у Гарантійній картці.
 • Зовнішній вигляд Гарантійних карток, що вкладаються в упаковку (всі сторінки)
  Гарантійна картка.pdf

Умови гарантії на аудіо-відео техніку

 • Гарантійний строк на Телевізори, Музичні центри, Портативне аудіо складає 3 роки від дати продажу.

Умови гарантії на навушники

 • Гарантійний строк на навушники складає 1 рік від дати продажу.

Умови гарантії на фото і відеокамери

 • Гарантійний строк на фото і відеокамери складає 3 роки від дати продажу.
  На фотокамери серії DC-S* діє розширена гарантія строком на 5 років від дати продажу.
  Гарантія на акумулятор, що постачається окремо або в комплекті з пристроєм, становить 6 (шість) місяців.

Умови гарантії на телефони і БФП

 • Гарантійний строк на телефони і БФП складає 3 роки від дати продажу.

Умови гарантії на побутову техніку

 • Гарантійний строк на побутову техніку складає 3 роки від дати продажу.

Умови гарантії на товари категорії «Краса і здоров’я»

 • Гарантійний строк на товари категорії «Краса і здоров’я» складає 3 роки від дати продажу.

Умови гарантії на зарядні пристрої Eneloop

 • Гарантійний строк на зарядні пристрої Eneloop складає 5 років від дати продажу.

Умови гарантії на ноутбуки зі зміцненим корпусом

 • Гарантійний строк на ноутбуки зі зміцненим корпусом складає 3 роки від дати продажу.

Умови гарантії на кондиціонери

 • Гарантійний строк на кондиціонери повітря складає 3 роки від дати придбання.
  Гарантія на компресор, що є складовою частиною кондиціонера складає 5 років.

Умови гарантії установчо-виробничі АТС Panasonic

 • Гарантійний строк на установчо-виробничі АТС складає 5 років від дати продажу Гарантія надається на обладнання, яке відповідає наступним умовам:
  • обладнання призначене для використання на території України;
  • назва моделі присутня в списку гарантійних моделей Panasonic;
  • обладнання встановлене Авторизованим Установником АТС Panasonic
  • на обладнання має бути заповнена Гарантійна картка.

Умови гарантії на відеопроектори

 • Гарантійний строк відеопроектори складає:
  DLP-проектори з лазерними або ламповими джерелами світла складає 3 роки гарантії з дати придбання або 20000 годин напрацювання проектора (в залежності від того, що настане раніше).

  LCD-проектори з лазерними джерелами світла складає 3 роки з дати придбання або або 20000 годин напрацювання проектора (в залежності від того, що настане раніше).

  LCD-проектори з ламповими джерелами світла складає 3 роки з дати придбання або 3000 годин напрацювання проектора (в залежності від того, що настане раніше).

  На окремо поставлене додаткове обладання для проекторів (об’єктиви, плати розширення, процесори відеостін, блоки коммутації) складає 1 рік з дати придбання.

  На лампи, що постачаються в комплекті з DLP- або LCD-проектором, розповсюджується гарантія, що складає 1000 годин напрацювання лампи.

  Лампи, що постачаються окремо від DLP- або LCD-проектора, мають гарантійний термін що складає 500 годин напрацювання лампи або 1 рік з дати придбання (в залежності від того, що настане раніше).

  ЖК-панелі в LCD-проекторах і DMD-матриці в DLP-проекторах є складними технічними компонентами, що допускають наявність пікселів, що світяться або не світяться (чорних, білих або кольорових).

Умови гарантії на професійне відеообладнання

 • Гарантійний строк на професійне відеообладнання складає:

  Професійне відеообладнання з вбудованими пристроями зчитування Р2-карт і/або мікро Р2-карт серій AG-HP, AJ-HP, AJ-PD, AJ-PX, AU-V, AJ-PG складає 5 років гарантії від дати придбання.

  Професійне відеообладнання серій AG-3DA, AG-AC, AG-AF, AG-HC, AG-HM, AG, AG-GH, AK-H, AW-H, AW-P, AW-R, BT-, окрім аксесуарів складає 3 роки гарантії від дати придбання.
  Р2-карти й мікро Р2-карти серій AJ-P2 – 1 (один) рік гарантії від дати придбання.

  Аксесуари серій AG-BS, AG-CA, AG-CVF, AG-HVF, AG-MC, AG-RC, AJ-VF, BT-PGL, AU-V, AU-X, AJ-MPD, AW-P, AV-H, окремо придбані об’єктиви та інш. складає 1 рік гарантії від дати придбання.

  Аксесуари серій AU-VC, AJ-CVF, AK-HVF складає 3 роки гарантії від дати придбання. Змінні об’єктиви, що поставляються в комплекті з камерами Panasonic складає 3 роки гарантії від дати придбання.

Умови гарантії на системи відеоспостереження

 • Гарантійний строк на системи відеоспостереження складає 5 років від дати продажу*** *** - Розширена гарантія надається лише у випадку встановлення виробу Авторизованим Установником Систем Відеоспостереження Panasonic. Якщо встановлення було виконано НЕ рекомендованим Авторизованим Установником, то надається звичайна гарантія строком в 1 рік.

Умови гарантії на сонячні панелі

 • Гарантія виробника на матеріали і якість збирання:
  • Panasonic Corporation надає споживачам гарантію виробника строком на п'ятнадцять (15) років, починаючи з дня купівлі Модулів.

  Обмежена гарантія на мінімальну генеровану потужність:
  • 10 років на вироблення не менше 90% мінімальної генерованої потужності,
  • 25 років на вироблення не менше 80% мінімальної генерованої потужності.

  Детальніше